Ajakava

Südame Tarkuse Päevade 2017 ajakava

Suures saalis

Laupäeval, 21. oktoobril 

10.30 – 11.30 Reet Priiman „Intuitsioon on kui sild, mille kaudu avarduvad teadmised maailma toimimise seaduspärasustest“
12.00 – 13.30 Adik Levin „Seitse kuldset toitumisreeglit“
14.00 – 15.00 Olga Nefedova  “Kuidas muuta oma elu paremaks läbi karma võlgade teadvustamise ja läbitöötamise”
15.30 – 16.30 Kalju Paldis  ”Elu muutub, kuid meie jääme kogema mineviku õpetusi”
17.00 – 18.00 Lea Dali Lion

Pühapäeval, 22. oktoobril

10.30 – 11.30 Viljo Viljasoo “Maagilised võluvahendid kõikide hädade vastu“
12.00 – 13.00 Einar Laigna “Inimene  saatuse ja ettemääratuse vahel”
13.30 – 14.30 Mai-Agate Väljataga “Mis toimub maailmas praegu. Imepärased leiud ja päikesevarjutused”
15.00 – 16.00 Reimo Lilienthal “Kirna mõisa fenomen”
16.30 – 17.30 Alexis Varnum  “Uute energiate mõju vaimsel ja füüsilisel tasandil. Järgmise aasta tendentsidest, armastusest ja valgusest”
17.30 – 18.00 India tants

Väikeses saalis

Laupäeval, 21. oktoobril

10.00 – 12.00 „Alateadlik meel ehk kuidas töötab mõistus“ – Ühtsuse Keskus
12.00 – 13.00 „Energeetiline tervendamine“ - Leili Rooden (tasuline 10€)
13.00 – 14.00 „Kristallimandalate vägi ja nendega tervendamine” – Kaia-Liisa Reinut
14.00 – 15.00 „Maailma, universumi energiate ühendamine tervendamisel on meie aja vajadus ning võimalus“ – Tatjana ja Aivar Kukk
15.15 – 16.15 „Püramiidienergia tervistav võluvägi“ – Kalev Aiar                                                                    16.30 – 18.00 „Šamaanitöö  rännakuga“ - Tatjana ja Aivar Kukk

Pühapäeval, 22. oktoobril

10.00 – 12.00 „Pärimusmeditsiin ja apiteraapia“ - Ene Laur
12.15 – 13.15 „Universusmi energeetiline ülesehitus ja meie osa selles” -  Kaia-Liisa Reinut
13.30 – 14.30 „Multidimensionaalne spirituaalsus – teooria ja praktikad“ -  Ainar Leppik
14.30 – 15.30 „Häälejooga töötuba“ – Kristi Ziugand
15.30 – 16.30 „Eneseareng Taro kaartide abil“ – Merike Karro

Töötoad klassiruumides

Klass nr 1.

Laupäeval ja pühapäeval Kristalliharmoonia töötuba

Klass nr 2: Loengud

Laupäeval

10.30 – 11.30 Eeterlikud õlid hinge, vaimu ja keha turgutamiseks – Piret Põlme
12.00 – 13.30 Intuitsiooni arendamise meetoditest sõnas, pildis, teos. Kuidas kindlamalt tunnetada oma „kõhutunnet“ – Reet Priiman
13.45 – 14.45 Pendlipraktika – bioinformaatika – Viljo Viljasoo
15.00 – 16.30 Kirgas unenägu ehk teadvusel uni – mis see on, miks on see kasulik ja mida  meile annab – Juri Mets
16.30 – 17.30 Supertalisman – Tõnu Aru

Pühapäeval
10.30 –11.30    Konstellatsioonid – Kalmer Kase
11.30 – 12.00    Naerujooga – Eve Mander
12.00 – 13.30   Kuidas käituda kui vaimud meid kõnetavad – Kalju Paldis (tasuline 8 €)

14.45 – 15.30  Tervendavate helide meditatiivne seanss päikesegongil ja
kristallkaussidel -  Aivar Täpsi (annetuslik)

Klass nr 3.

Laupäeval ja pühapäeval Hea Tervise Kohvik

Klass nr 4.

Laupäeval ja pühapäeval Erle Nõmm ja  Renita Metsalu massaaži töötuba

Klass nr 5.

Laupäeval, 21. oktoobril

12.00 – 16.00 Jelena Trohleva töötuba Ruunide laotused (vene keeles tõlkega eesti keelde)

14.00 – 14.15 Feng Shui karmapassi tutvustus – Heli

15.00 – 16.00 Jelena Trohleva Ruunide rituaal (vene keeles, tõlkega eeesti keelde)

Pühapäeval, 22. oktoobril

Lembit Tikerpuu töötuba

10.30 -11.30 Lembit Tikerpuu loeng “Elugeograafia”

Klass nr 6.

Laupäeval ja pühapäeval Olga Nefedova töötuba
Presentatsioonid: Laupäeval kell 12.00 – 13.30 ja pühapäeval  kell 11.00 – 12.30
Teistel aegadel vastuvõtud

Klass nr 7.

Laupäeval Leili Roodeni töötuba
Pühapäeval Alexis Varnumi töötuba

Klass nr 8.

Elena Batura heliteraapia töötuba

Klass nr 9.

Anu Kallavuse esoteerilise astroloogia konsultatsioonid – Hinge astroloogia

Klass nr 10.

Laupäeval, 21. oktoobril

Merike Karro Taro nõustamise töötuba

Pühapäeval, 22. oktoobril

Merike Karro ja Ingrid Liiviku töötuba

Klass nr 11.

Kalju Paldise nõustamine